TEČAJEVI

Članarina: 200 kn - broj mjesta je ograničen!

Prijave i info na broj: 095/871-57-67

Bookmark and Share

Osvojeno 1. mjesto na internacionalnom festivalu trbušnog plesa "Orient el Hob" u Sofiji

Trbušni ples Split

Ines Miočić, voditeljica KUD-a "Trbušni ples Split", osvojila je 1. mjesto na natjecanju u trbušnom plesu na internacionalnom festivalu trbušnog plesa "Orient el Hob" koji se održao u Sofiji u Bugarskoj. Time je postala prva hrvatica koja je osvojila prvo mjesto u profesionalnoj solo kategoriji na internacionalnom natjecanju u trbušnom plesu.

Ines Miočić, voditeljica KUD-a "Trbušni ples Split" iz Splita, sudjelovala je na internacionalnom festivalu trbušnog plesa "Orient el Hob" koji se održao u Sofiji u Bugarskoj u organizaciji Mimi Sokolove. Festival se održao od 22. do 25. listopada 2015., a za vrijeme festivala, Ines je osvojila zlatnu medalju na natjecanju u trbušnom plesu, u profesionalnoj solo kategoriji između 13 plesačica iz svih zemalja Europske Unije, SAD-a  i Rusije. Time je postala prva hrvatica koja je osvojila prvo mjesto u profesionalnoj solo kategoriji na internacionalnom natjecanju u trbušnom plesu.

Također, prisustvovala je na radionicama Master instruktora: Asmahan of Cairo, Mayodi, Yael Zarca, Marta Korzun, Mimi Sokolova i Guy Schalom, kao i na dvjema Gala večerima.

Slike su dodane u galeriju "Orient el Hob" s Orient el Hob festivala orijentalnog plesa, u Bugarskoj. Slike su s natjecanja i nastupa na Gala večeri festivala u kazalištu Salza i Smijah. U video galeriju, dodane  su snimke s nastupa na natjecanju i Gala večeri.